„Labirynt. Gdzie chowa się to, co warto odnaleźć.”

34,99 zł

„Labirynt. Gdzie chowa się to, co warto odnaleźć.” To historia dla dzieci w różnym wieku. Zarówno dla tych, którym czytają jeszcze rodzice i inni bliscy, jak i dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. 

Historię dzieje się w świecie skrzatów, gdzie główny bohater trafia do tajemniczego labiryntu na Polanie Przemiany. Takiego, który można przejść tylko raz, a każdy, komu się to uda, staje się znacznie bogatszy w doświadczenia i może wyruszyć między ludzi. Co to jednak oznacza… niech pozostanie tajemnicą, którą odkryją kolejne strony opowieści.

Wyobraź sobie, Drogi Czytelniku, że i Ty wchodzisz do labiryntu. W środku czekają na Ciebie różne zadania, które pomogą przezwyciężyć obawy i obudzić w Tobie to, co dobre. Pomogą Ci dostrzec, jak wiele piękna mieszka w innych ludziach i jak bardzo dobrze można czuć się, dostrzegając to piękno. Nauczą Cię zasad, dzięki którym łatwiej będzie Ci tworzyć pełne wsparcia relacje z kolegami i koleżankami, z rodzeństwem i z całym światem.

Wyobraź sobie świat, w którym ludzie są głodni przygód, gotowi do poświęceń i chętni wspierać innych. W którym potrafią prosić o pomoc, choć jednocześnie, w miarę możliwości, radzą sobie sami.

Pierwszymi (nieocenionymi) recenzentami „Labiryntu” był mój mąż Maciek i moje dzieci: Marysia (9 lat), Kasia (7 lat) i Janek (5 lat). Kolejnymi – znajomi, pedagodzy, psychologowie, autorzy książek, poloniści, redaktorzy i książkowi influencerzy. Ilustracje zgodziła się przygotować Marzena Karpińska, której talent i zmysł artystyczny podziwiam od lat. I dzięki której z przyjemnością przeglądam projekty kolejnych stron.

Mam nadzieję, że efekt naszej wspólnej pracy przypadnie Wam do gustu.

Chciałabym wzmacniać w otoczeniu postawy życzliwości, wsparcia i empatii. Te, które schodzą na dalszy plan przy dość powszechnym dzisiaj koncentrowaniu się na (bardzo istotnym) budowaniu u dzieci pewności siebie, niezależności i zorientowania głównie na własne potrzeby… Nie mam pojęcia, czy mi się to uda, będzie mi natomiast bardzo miło, jeśli zdecydujecie się na zakup książki i dacie znać, jak zadziała na Wasze dzieci.

Książkę wysyłamy na bieżąco – staramy się najpóźniej jeden dzień po złożeniu zamówienia 🙂 

Książka została objęta patronatami:

.