Wyświetlanie jednego wyniku

„Labirynt. Gdzie chowa się to, co warto odnaleźć.”

34,99 
Wyobraź sobie, że i Ty wchodzisz do labiryntu. W środku czekają na Ciebie różne zadania, które pomogą przezwyciężyć obawy i obudzić w Tobie to, co dobre. Pomogą Ci dostrzec, jak wiele piękna mieszka w innych ludziach i jak bardzo dobrze można czuć się, dostrzegając to piękno. Wyobraź sobie świat, w którym ludzie są głodni przygód, gotowi do poświęceń i chętni wspierać innych. W którym potrafią prosić o pomoc, choć jednocześnie, w miarę możliwości, radzą sobie sami. O tym, między innymi, mówi ta książka. To historia dla dzieci w różnym wieku. Zarówno dla tych, którym czytają jeszcze rodzice i inni bliscy, jak i dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej.
Zapraszam Was do świata skrzatów, gdzie główny bohater trafia do tajemniczego labiryntu na Polanie Przemiany. Takiego, który można przejść tylko raz, a każdy, komu się to uda, staje się znacznie bogatszy w doświadczenia i może wyruszyć między ludzi.
Co to jednak oznacza… niech pozostanie tajemnicą, którą odkryją kolejne strony opowieści.   Książkę wysyłamy na bieżąco – staramy się najpóźniej jeden dzień po złożeniu zamówienia. :-)